Çocuklar için yansıtıcı örgü yelek

Çocuklar için yansıtıcı örgü yelek

Model numarası: TMVC047 tasarım fikirleri: görülebilir güvenli olması tasarım stilleri: Spor, basit, çizgi film boyutu: s/l/xl
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

çocuklar için yansıtıcı örgü yelek


Hızlı Ayrıntılar


  • Model numarası: TMVC047

  • tasarım fikirleri: görülebilir güvenli olması

  • tasarım stilleri: Spor, basit, çizgi film

  • Boyut: s/l/xlCE EN13356 yansıtıcı şirin yelek çocuklar için

Ürün Açıklaması

 

No madde.TMVC047
renkSarı, yeşil veya özelleştirilmiş
boyutus/l/xl
uasageyürüyüş giydirtti güvenliği için gölgeli
malzeme% 100 dacron ve yansıtıcı pp
SSS

 

1, CE EN13356 nedir?

 

Standart Aksesuar üç tür kapsar:
Aksesuarlar (gibi bizim askıları) asılı 1 serbest yazın
2 çıkarılabilir aksesuarlar (gibi bizim tokat tamamladı ve yumuşak bantları) yazın
3 Mounted aksesuarları (örneğin bizim yüksek mukavemetli yapışkan çıkartmalar) yazın

Aksesuarlar yüzey alanı ve standart yansıtıcı gereksinimleri karşılamak için gereklidir. Öyle ki yansıtıcı değer gerekler yerine getirildikten yansıtıcı bir giysi üzerinde montaj, Aksesuar yüzey alanı olacaksın. Tip 1 aksesuarlar için yüzey alanı 15 cm 2 ve 50 cm2 yan başına arasında olacaktır. Bir tip 1 Aksesuar iki kenarı da yansıtıcı ise kalınlığı 10 mm maksimum olacaktır. Her tip 2 ve tip 3 Aksesuar 15 cm2 aşan bir yüzey alanı olması gerekir.

EN13356 standart giyilir, bağlı aksesuarlar için optik performans gereksinimleri belirtir
ya da kişiler tarafından yapılan ve profesyonel olmayan kullanım için tasarlanmıştır. Bu standart ile uymak görünürlük aksesuarları görsel araçlar koyu renkler yollarda tarafından aydınlatılmış zaman kullanıcının durum sinyal amaçlanır. Bu standart giysiler için geçerli değildir.
Avrupa Norm 13356-profesyonel kullanım için yansıtıcı aksesuarlar için görsel gereksinimleri belirler. Bu norm aksesuarlar için gereksinimleri ile fırsatlar gibi yansıtıcı giyim için sonuç olarak açıklanan normları tr 1150 ve EN 471 alanındakiyle sıkı değildir. TR 13356 uygun olarak üretilmiş aksesuarları unlighted sokaklarda ek kullanım için özellikle tavsiye edilir.

 

2, promosyon reflektör ve profesyonel reflektör

 

Biz her zaman slapwrap, askı ve etiketlerini vb için yansıtıcı bileşen CE için belli koşulları karşılayan.

Net olarak söylemek gerekirse, trafik güvenliği için 'Yansıtıcı' öğesi olarak satmak istiyorsan, yansıtıcı bileşen CE EN13356 Avrupa'da karşılamalı. Profesyonel reflektör diyelim.

Ancak bir slapwrap veya sadece askıları satmak istiyorsanız, sadece oyuncaklar için olan EN71 gerekir. Promosyon reflektör diyelim. Örneğin, yansıtıcı askı, bir 'PVC Askı' veya 'PVC Anahtarlık' satmak çok ise tabii ki gerekli hiçbir EN13356.

EN13356 malzemeler için. fiyat yaklaşık 2 2.5 kat daha normal maddeler malzeme yapılmış Çin malı olacaktır.  Çin'de yapılan hiçbir malzeme EN13356 şu anda test geçirebilirsiniz.

Bu yüzden bir reflektör proje yapmak istediğinizde bu soru için promosyon reflektör veya Professional reflektör düşünün. Reflektörler Emanet kullanılmak üzere olduğundan normal, EN13356 kadar EN71 önemlidir.  reflektör kullanıcı ile zayıf bir yansıtıcı yansıtıcı alarak hayatı kararır.


Hot Tags: yansıtıcı örgü yelek, çocuklar için Çin, üretici, fabrika, satın

Sorgulama

You Might Also Like