Reflektif Giysi

Reflektif Giysi

Reflektif Konfeksiyon Hızlı Detaylar Model Numarası: TMVC048 Renk: kireç sarı cinsiyet: unisex Özellikler Yansıtıcı giysiler EN471 ile Onaylandı, en karanlık günlerde kolayca tanınabilir Çeşitli vesileler için yaygın olarak kullanılır Yaygın olarak kullanılanlar: yol yapımı, gece yolculukları, kolektif .. .
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Reflektif Giysi


Hızlı Ayrıntılar


  • Model Numarası: TMVC048

  • renk: kireç sarısı

  • cinsiyet: unisexÖzellikler

Reflektif giysiler EN471 Onaylı olarak, en karanlık günde kolayca tanınabilir


Çeşitli vesilelerle yaygın şekilde kullanılır

Yoldan inşaat, gece yolculukları, toplu faaliyetler, açık hava sporları, sürüş güvenliği, kurtarma, araç bakım, depo yönetimi, lojistik operasyonları, üniforma, gönüllü, peyzaj, anket çalışması, emlak yönetimi ve diğer etkinlikler.Neden yansıtıcı seçin:

 

Çocuklar ve yetişkinler için yansıtıcı ürünler en iyi trafik güvenliği ürünleri olarak görülüyor Kuzey Avrupa'da insanların% 20'sinden fazlasının bu ürünü kullandığı söyleniyor

 

Fonksiyon Giriş:

 

1. Yaya ışıklı ürünleri kullanan yayalar, yansıtıcı ürünler aracın farları ile refleks verirken, geç gece trafik kazalarını önlemek için aracın ileride yaya olduğunu bildirirler

 

2. Kısa far ile sürücü 125 metrelik yaya trafiğini görebilir, ancak yüksek ışın ile trafik kazalarının birçoğundan kaçınılan 330 metrelik mesafeye ulaşabilir.

Ürün, kişisel koruma ürünleri için Avrupa CE en13356 standartlarına kadar, olağanüstü hafif yoğunlukta, yüksek kaliteli yansıtıcı malzemelerden yapılmıştır.

Bu ürünün mükemmel yansıtıcı performansı en karanlık güne doğru "gizli koruma" olacaktır .


Hot Tags: yansıtıcı giyim, Çin, üretici, fabrika, satın al

Sorgulama

Bunları da sevebilirsiniz