Yansıtıcı futbol

Yansıtıcı futbol

Yansıtıcı oyuncak takan daha görünür yapar ama o tüm ışıkta görünür veya hava koşulları garanti etmez. Yansıtıcı yelek yerini tutamaz yansıtıcı bir hayvandır. Unutmayın ki sis yağmur ve kar yağışı görünürlük azaltacaktır. Pis bir hayvan daha az görünür hale gelir. Gerekirse bir nemli bez veya sünger yansıtıcı hayvan temiz. Yansıtıcı hayvan kurutulmuş, ütülü, makine çamaşır yıkadım, ağartılmış veya kuru temizlenmiş olmamalıdır. Asla takan bir şeye takıldı haline bu şekilde gibi içinde hayvan yansıtıcı iliştirin. Bu yansıtıcı hayvan test ve CE EN13356 standartları onaylaması.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Yüksek görünürlük Emanet oyuncak futbol peluş oyuncak yansıtıcı oyuncak çocuklar

Ürün Açıklaması

 Reflektif oyuncaklar

 

1. okul kullanmak için çanta, fermuar vb
2. Washable hafif sabunlu suyla
3. EN13356, CE uyumlu
4. vizyonu yayalar, bisikletçiler, Bebek arabaları karanlıkta farlar aralığını artırır.
5. bu sırt çantaları, çanta, Bebek arabaları, giyim, yaya veya bisikletçi monte için tavsiye edilir
6. lightreflective kumaştan yapılmış

7. gecede tarafından görünebilir ışık yansıtacak

 


SSS

 1, üretici vardır?
Biz 2004 yılından bu yana her türlü reflektörler üreticisi vardır. ISO 9001, BSCI denetim var. ve ürünlerimiz CE EN13356, EN1150 ve EN ISO 20471 ile sertifikalandırılmıştır. elektrik ürünleri CE ROHS, REACH vb ile sertifikalı.


2, hangi hizmeti size ikram edebilir miyim?

Fikirlerinizi ücretsiz Tasarım/sanat sunabilir. ve ücretsiz numune yapma. Ayrıca diğer ürünleri Çin'deki güçlü satış ekibimiz ile kaynak müşterilerine yardımcı olabilir.

 

3, CE EN13356 nedir?

Bu Avrupa standart öncelikle yıpranmış ya da onları düşük ışık düzeylerini altında diğer yol kullanıcıları için daha dikkat çekici yapmak için bireyler tarafından taşınan amaçlı ürünler ile ilgilidir. Retro-yansıma performanslarını için üzerine ürünler güveniyor. Ürünlerin çok düşük ortam aydınlatma durumlarda iyi gerçekleştirmek AIDS için conspicuity olarak kabul edilebilir. Yaktı kentsel yollarda EN471 veya EN1150 uygun ürünler conspicuity sağlamak gereklidir. Başka bir yol kullanıcı farkında olmak için bir araç sürücüsü yetersizliği ciddi yaralanma veya ölüm yolu kullanıcının neden olabilir herhangi bir durumda, sadece yüksek conspicuity giysiler kullanım için tavsiye edilebilir.

 

 

4, nasıl çok nakliye maliyeti vardır?
Ağırlık ve hacim için bizim küçük reflektörler küçük düşünürsek, malları express tarafından sevk için istemci tavsiye etmek istiyorum. Bu deniz veya hava malın gönderirseniz, özel temizleme maliyet navlun maliyeti ile olduğundan daha fazla navlun maliyeti express tarafından zaten. TNT, FEDEX, UPS vb iyi fiyat var.
Maliyeti nakliye paketin ağırlığı tarafından kullanılıyorsa ve seçtiğiniz sevkiyat yöntemleri ve hedef ile ilgili.

 

5, örnekleri sunuyor musunuz?

Evet, biz öğenin değerini büyük değilse ücretsiz numune sunabilir.

Özelleştirilmiş tasarım/baskı ile bir örnek almak istiyorsanız, maliyet, takım da dahil olmak üzere Kur farkı baskı film maliyet gerekecektir.

çoğunlukla sipariş Eğer örnek maliyet ödeyebiliriz.

Hizmetlerimiz

Eğer sen-ebilmek göndermek bize requimenet ve logo vb ücretsiz tasarım sunduğumuz

Kısa süre içinde örnek verme


Hot Tags: yansıtıcı futbol, Çin, üretici, fabrika, satın

Sorgulama

You Might Also Like