Yansıtıcı hayvan yumuşak oyuncak

Yansıtıcı hayvan yumuşak oyuncak

Yansıtıcı hayvan, giyenin daha görünür olmasını sağlar, ancak tüm ışık veya hava koşullarında görünür olacağını garanti etmez. Yansıtıcı bir hayvan, yansıtıcı bir yelek yerine geçmez. Sis yoğun yağmur ve kar yağışı görünürlüğü azaltacaktır. Kirli bir hayvan daha az görünür olacaktır. Yansıtıcı hayvanı nemli bir bez veya süngerle temizleyin. Yansıtıcı hayvanın kurutulması, ütülenmesi, makinede yıkanması, ağartılması veya kuru temizlenmesi gerekir. giyen kişinin bir şeye yakalanmış olabileceği. Bu yansıtıcı hayvan test edilir ve CE EN13356 standartlarına uygundur.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Yüksek Görünürlük Çocuklar Güvenlik Hayvan Ucuz Gece Oyuncak Peluş Dolması Yansıtıcı Oyuncak

Ürün Açıklaması

Yansıtıcı oyuncaklar

 

1. okul çantaları üzerinde kullanmak için, fermuarlar vb
2. yumuşak sabunlu suda yıkanabilir
3. EN13356, CE ile uyumludur
4. Karanlıkta yayaların, bisikletçilerin, farlardaki bebek arabalarının görüş mesafesini arttırır.
5. sırt çantaları, çantalar, bebek arabaları, giyim, yaya veya bisikletçi monte edilmesi tavsiye edilir
6. lightreflective kumaştan yapılmış

7. yansıtabilir ışık ile gece görünür

 


SSS

1, üretici misiniz?
2004 yılından bu yana her türlü reflektör üreticisiyiz. ISO 9001, BSCI denetimine sahibiz. Ürünlerimiz CE EN13356, EN1150 ve EN ISO 20471 belgelidir. Elektrik ürünleri CE ROHS, REACH vb. ile sertifikalandırılmıştır.


2, Ne hizmet sunabilir?

Fikirlerinizden ücretsiz tasarım / resim sunabiliriz. ve ücretsiz numune yapımı. Ayrıca müşterilerimize güçlü satış ekibimizle Çin'deki diğer ürünleri tedarik etmelerine yardımcı olabiliriz.

 

3, CE EN13356 nedir?

Bu Avrupa Standardı, esas olarak, düşük ışık seviyelerinde diğer yol kullanıcılarına daha göze çarpan hale getirmek için, bireyler tarafından giyilmesi veya taşınması amaçlanan ürünlerle ilgilidir. Ürünler performansları için retro-yansımalara dayanıyor. Ürünler çok düşük ortam aydınlatması koşullarında en iyi performans gösteren barizlere yardımcı olarak kabul edilebilir. Aydınlatmalı kentsel yollarda, EN471 veya EN1150 standartlarına uygun ürünler barizliği sağlamak için gereklidir. Bir taşıt sürücüsünün başka bir yol kullanıcısının farkına varamaması, bu yol kullanıcısının ciddi şekilde yaralanmasına veya ölümüne neden olabilecek herhangi bir durumda, kullanım için sadece yüksek bariz bir giysi kullanılması tavsiye edilebilir.

 

 

4, nakliye maliyetleri ne kadardır?
Küçük reflektörlerimiz için ağırlık ve hacim küçük olduğundan, müşteriye malları ifade ederek göndermesini tavsiye ederiz. Bu, eğer malları deniz veya hava yoluyla gönderiyorsanız, navlun bedeli ile olan özel takas maliyeti, ekspres maliyetinden daha fazladır. Biz TNT, FEDEX, UPS vb iyi fiyat var
Gönderim bedeli, paketin ağırlığına göre ücretlendirilir ve seçtiğiniz kargo yöntemleriyle ve varış noktanızla ilgilidir.

 

5, örnek sunuyor musunuz?

Evet, biz öğenin değeri büyük değilse ücretsiz örnekleri sunabilir.

Özelleştirilmiş tasarım / baskı ile bir örnek almak istiyorsanız, takım maliyeti, baskı film maliyeti de dahil olmak üzere kurulum ücreti gerekli olacaktır.

çoğunlukla sipariş verirseniz örnek maliyet iade edebilirsiniz.

hizmetlerimiz

Biz sizeimenimenet ve logo vb gönderebilirsiniz eğer ücretsiz tasarım sunuyoruz

Kısa sürede örnekleme

10 adet bird.jpg

yansıtıcı kuş (3) .jpg

Hot Tags: yansıtıcı hayvan yumuşak oyuncak, Çin, üretici, fabrika, satın al

Sorgulama

Bunları da sevebilirsiniz