Yansıtıcı Güvenlik Anahtarlık

Yansıtıcı Güvenlik Anahtarlık

Malzeme: yansıtıcı kumaş rengi: gümüş şekli: baykuş özelliği: çevre dostu boyutu: özelleştirilmiş teslimat: miktar kullanımına bağlıdır: güvenli olması gerektiği ambalaj: 1 adet / opp
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Yansıtıcı emniyet anahtarlık


Hızlı Ayrıntılar


Malzeme: yansıtıcı kumaş

gümüş renk

şekil: baykuş

özelliği: çevre dostu

boyutu: özelleştirilmiş

teslimat: miktarına bağlıdır

kullanım: güvenli görülmesi

Ambalaj: 1piece / oppŞirketimiz her çeşit yansıtıcı ürün üretip ihraç etmektedir. Dünyadaki ithalatçılar, ticaret şirketleri, perakendeciler, toptancılar ve işadamları ile iş yapıyoruz.

Aşağıda yansıtıcı ürünlerimizin bir parçası:İlk ürün tasarımından son teslimine kadar her segment kesinlikle bizim tarafımızdan kontrol edilir.

Her zaman müşterilerimizin bakış açısına göre, sadece aldıkları şeyden memnuniyetlerini sağlamak ve ticari rekabet gücünü artırmak için düşünüyoruz .

Yansıtıcı ürünlerin tanıtımı:

Yansıtıcı anahtarlık Avrupa'da çok popüler bir üründür. Normalde bir gece güvenlik ürünü ve promosyon hediyesi olarak.

Avrupa'da bir emniyet ürünü olarak standardı EN13356'ya uygun ve oyuncak olarak EN71 standardına uygun olmalıdır.

Çalışmadan sonra Finlandiya İletişim Bakanlığı, insanların yansıtıcı ürünlerle gece yürüyüşe çıkması durumunda sürücünün Pacers'ın varlığının farkında olabileceğini buldu.

uzun mesafe

Pacers'a 125 metre mesafedeki genel alçak kirişler görülebilir, 300 metrede Pacers'ı görecek yüksek ışık görüldü, bu da büyük miktarda trafik kazası yaşanmasını önledi.

Neden yansıtıcı seçmelisiniz:

 

 

Çocuklar ve yetişkinler için de olsa, yansıtıcı ürünler en iyi trafik güvenliği ürünleri olarak görülmektedir Kuzey Avrupa'da insanların% 20'sinden fazlasının bu ürünü kullandığı söylenmektedir.

 

 

İşlev Tanımı:

 

1. yansıtıcı ürünlerin kullanımında yayalar, yansıtıcı ürünler otomobilin farlar aracılığıyla refleks olabilir sürücü gece geç saatlerde trafik kazaları önlemek için önde yaya olduğunu bildirmek

 

2. Kısa farlarla sürücü, 125 metrede yayayı görebilir, ancak uzun farla, büyük ölçüde trafik kazalarından kaçınılan 330 metre mesafeye ulaşabilir.

Ürün, kişisel koruma ürünleri için Avrupa CE en13356 standartlarına kadar olağanüstü ışık yoğunluğuna sahip, yüksek kaliteli yansıtıcı malzemelerden yapılmıştır.

Bu ürünün Mükemmel yansıtıcı performansı, en karanlık günde yolda “gizli korumanız” olacaktır.

  

Aşağıdakilere dikkat edin:

 

 

1. Ürün yukarıdaki 3 yaşına kadar uygulanır

 

2. Üründe ciddi çizikler veya hasarlar varsa, yansıtan etki daha kötü olacaktır. Yeni bir ürün değiştirmenizi tavsiye ederiz.

 

3. Ürünün zarar görmesini önlemek için, lütfen eski gücün kaybolmasına neden olacağından, güçlü bir güç çekmeyin veya suya sokmayın.

 

4.Lütfen ürünleri küçük çocuklardan uzak tutun, bunların üzerinde ve üzerinde oyuncak olmadığını söyleyin.

 

5. Bu ürün sadece kişisel güvenliği önleyebilir ancak tamamen sağlayamaz.

 

Başka sorularınız varsa lütfen bize söylemekten çekinmeyin. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.Hot Tags: yansıtıcı güvenlik anahtarlık, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, satın al

Sorgulama

Bunları da sevebilirsiniz