Yapışkan uyarı araba yansıtıcı etiket

Yapışkan uyarı araba yansıtıcı etiket

Öğe adı: uyarı araba yapışkan yansıtıcı etiket teslim süresi: yansıtıcı etiket için 3-5 gün boyutu: 5cmx45.7m / 5cmx10m / 1.24x45.7m veya isteğiniz gibi renk: kırmızı, sarı, mavi, yeşil, siyah, beyaz, turuncu, kahverengi, sarı ve siyah, kırmızı ve beyaz Sınıflar: Yansıtıcı etiket için kristal kafes Malzeme: PVC / PET / DOT-C2
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Yapışkanlı uyarı araba yansıtıcı sticker


Hızlı Ayrıntılar


Ürün Adı: uyarı araba yapıştırıcı yansıtıcı sticker

teslim süresi: yansıtıcı sticker için 3-5 gün

Boyutu: 5cmx45.7m / 5cmx10m / 1.24x45.7m ya da istek olarak

Renk: Kırmızı, sarı, mavi, yeşil, siyah, beyaz, turuncu, kahverengi, sarı ve siyah, kırmızı ve beyaz

Kaliteler: Yansıtıcı etiket için kristal kafes

Malzeme: PVC / PET / DOT-C2Açıklama


1. Ürün: Mikro-prizmatik Yansıtıcı Bant

Kalıcı basınca duyarlı yapıştırıcı ile kaplanmış mikro prizmatik yansıtıcı film (PMMA / PC / PET) dayanmaktadır. Özelliği aşağıdakileri içerir: yüksek basınçlı su direnci, gaz ve mazot direnci; esnek performans, kolay kullanım; güçlü niyet özelliği ile benzersiz tasarlanmış sırt tutkal; düşük sıcaklık dayanımı; boya yüzeyine zarar vermez ve tekrar tekrar yapışabilir; üstün yansıma performansı, iyi geniş açı performansı ve hava koşullarına dayanıklılık performansı.

 

Uygulamalar

Bant esas olarak kamyon, treyler, RV, karting, tarım ekipmanları, traktör, cator, golf, araba, moped, bisiklet, avlu arabası, çocuk araç oyuncakları, kar makinesi, motosiklet römorku vb. Için kullanılır. giriş yollarını, posta kutularını ve bina köşelerini işaretlemek için.


2. Ürün: Yüksek yoğunluklu yansıtıcı bant

Basınca Duyarlı Yapıştırıcı ile kaplanmış PC yansıtıcı filmi esas alınarak; Toz geçirmez, neme dayanıklı, silmek kolay; çok dayanıklı; uzun görüş mesafesi. Islak durumda en parlak kafes yansıtıcı teknolojisine sahip normal iş olabilir. Renkler Kırmızı, Sarı, Yeşil, Mavi, Siyah, Beyaz, Turuncu, Kahve, Siyah / Sarı, Kırmızı / Beyaz vb.

 

Uygulamalar

Süper dereceli yansıtıcı bant aşağıdakiler gibi birçok alanda yaygın olarak kullanılmaktadır: gravür karakteristik otomotiv taşıtları macunu; trafik işareti, alüminyum levha; bülten tahtası; ilan panosu; Geçici inşaat işareti; Gemi ve araba gibi yansıtıcı araç filmi, ekipman etiketi; Kırsal yol uyarı şeridi; , Yapıştır Post-it; yansıtıcı bant plakası.


3. Ürün:   Petek Yansıtıcı Bant

Basınca Duyarlı Yapıştırıcı ile kaplanmış PVC yansıtıcı film esas alınarak; Çok katmanlı laminasyon yansıtıcı malzemedir, sızdırmaz yansıtıcı film oluşturmak için mikro cam boncuk yansıtıcı birim ile yüksek polimer malzeme arasındaki kombinasyondur. Ok petek yansıtıcı bant da su geçirmez, iyi iş kabiliyeti, yüksek yansıtıcılık, petek, yüksek görünürlük, hava koşullarına dayanıklı ve su geçirmez. Renkler: Beyaz, kırmızı, sarı, turuncu, yeşil, mavi, floresan, yeşil, siyah / kırmızı, siyah / sarı, siyah / floresan yeşil, yeşil / beyaz, kırmızı / beyaz vb.

 

Uygulama s

Petek yansıtıcı bant aşağıdakiler gibi birçok alanda yaygın olarak kullanılmaktadır: kamyon, araç, araç güvenliği; Yol işaretleri; güvenlik uyarısı; bülten tahtası; ilan panosu; Geçici inşaat işareti; ekipman etiketi; Kırsal yol uyarı şeridi; yansıtıcı bant plakası.


4. Ürün: Yansıtıcı kaplama

Yansıtıcı kaplama, izlenemeyen, kolay çalıştırılabilen ve PET mürekkeple basılabilen akrilikle kaplanmış PET yansıtıcı filme dayanmaktadır. Ticari kalite, mükemmel esneklik ve bilgisayar kesiminde mükemmeldir. Beyaz, Sarı, Yeşil, Kırmızı, Mavi, Turuncu, Kahverengi, Siyah gibi birçok renk vardır. Ortak jumbo rulo boyutu 1.24mx45.7m / 5cmx45.7m'dir. Ya da bedeninizi kesebiliriz.

 

Uygulamalar

Yansıtıcı kaplama, çoğunlukla otomobilleri ve gemileri seven karayolları, şehir içi yollar ve araçların trafik işaretleri için kullanılır.


Öğe adı BSCI / DOT-C2 Kamyon Araç Güvenlik Işık Petek Retro Belirginlik Beyaz Kırmızı Yansıtıcı Uyarı Bandı
özellik yüksek kalite / güçlü yapışma / Yansıtıcı Bant
Boyut 5cmx45.8m veya isteğiniz gibi
Malzeme Yansıtıcı bant için PET / Kendinden yapışkanlı Vinil / Yansıtıcı Bant
Lider zaman Depozito alındıktan sonra düzenli olarak 7 gün ve tüm detaylar onaylandı
Ödeme T / T,% 30 mevduat, sevkiyat öncesi% 70 bakiye
paketleme Her rulo için shrinked ve daha sonra kağıt karton ile veya isteğiniz gibi ambalajTeknik veri
Malzeme yapıştırıcı Kalınlık Servis derecesi Raf yıl HS Kodu
EVCİL HAYVAN Akrilik 0.12-0.43MM 5-30 ℃ 3-5 yıl

3921909090


Hot Tags: yapışkan uyarı araba yansıtıcı etiket, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, satın

Sorgulama

Bunları da sevebilirsiniz