Yansıtıcı yelek nedir?

- May 25, 2020-

Yansıtıcı yeleğin gövdesi örgü bez veya düz kumaştan yapılmıştır, yansıtıcı malzeme yansıtıcı kafes veya yüksek parlaklık yansıtıcı bezdir; Ana kategoriler polyester yansıtıcı yelek, polyester floresan yansıtıcı yelek, polyester vurgu yansıtıcı yelek, polyester PVC kafes yansıtıcı yelek, polyester örme yansıtıcı yelek, polyester dokuma yelek, polyester floresan örgü kafes yelek, polyester floresan örgü vurgu yeleği, polyester floresan polis yeleği, polyester floresan kuşbakışı yelek.

Esas olarak polis, yol görevlileri, trafik kontrolörleri, yol bakım personeli, motosiklet ve bisiklet sürücüleri, loş ışıkta çalışanlar ve hafif bir uyarıya ihtiyaç duyan diğer yerel işçiler için geçerlidir.

Yansıtıcı yelek, trafik polislerinin veya polis memurlarının geceleri veya özel hava koşullarında görevde olmasını sağlayan ve böylece gereksiz kayıpları azaltan yüksek görünürlüklü yansıtıcı malzemeden yapılmıştır. İnsanoğlunun üretiminde ve yaşamında, özellikle trafik mühendisliğinde güvenlikte özel bir rol oynar. Bu yansıtıcı yelek, gemi inşa endüstrisi, çelik endüstrisi, makine endüstrisi, petrol endüstrisi, ambulans, otopark, havaalanı, trafik polisi ve dış mekan işleri veya inşaat vb. İyi bir güvenlik uyarı malzemeleridir.