Yansıtıcı kumaş nedir?

- Aug 20, 2018-

Yansıtıcı kumaş nedir?


Yansıtıcı kumaş nedir? Sınıflamalar nelerdir?

Genel olarak, yansıtıcı kumaşı iki kategoriye ayırırım, biri koruyucu yansıtıcı kumaş, diğeri yansıtıcı baskı kumaşıdır. Bununla birlikte, yansıtıcı baskı kumaşına başlatılan en son yansıtıcı kumaş malzemesi olan kristal renkli bir ızgara da denir ve basılabilir.

Geleneksel anlamda, yansıtıcı kumaş çeşitli kumaşlara ve alt tabakaya dikilebilen yansıtıcı bir kumaştır. Tamamen yansıtıcı giysilere, çeşitli profesyonel giyime, gündelik giyime, spor giyime uygulanan nispeten yüksek kaliteli bir aksesuardır. moda, şapkalar, eldivenler, sırt çantaları, ayakkabılar, kişisel koruyucu donanımlar vb. aynı zamanda güvenliği artırabilen çeşitli yansıtıcı ürünler ve dekorasyon ürünleri haline getirilebilir.

Yansıtıcı baskı kumaşı sadece kumaş bazlı bir kristal mikro prizmatik değil, aynı zamanda kristal renk serisinin mikro prizma yapısından oluşan kumaş bazlı bir yansıtıcı malzemedir.

Kristal rengi mikro prizmatik, yansıtıcı ve basılabilen bir tür yeni bilgidir. İlk özellikler:

1). Mükemmel yansıtıcı yetenek: yansıma etkisini elde etmek için mikroprizmanın gerilemesine dayanarak, yansıma yoğunluğu 300 cd / lx / m2'ye ulaşır.

2) .Doğrudan basılabilir ve kristal rengi mikro prizmatik görünümü, mürekkebi çok kuvvetli emen ve doğrudan mürekkep püskürtmeli etkisini uygulayabilen PVC polimer malzemedir.

Mikro prizmatik malzeme fiber bileşen ve PVC perdahlı filmden oluşur. Fiber sentetik baz katmanı, üstün gerilme performansına sahiptir. Sıradan mürekkep püskürtmeli bir bezle doğrudan basılabilir ve doğrudan gerilebilir. PVC perdahlanmış film kaplamada kurutulmaz. Yapıştırıcı uygulandıktan sonra, temiz bir görünüme sahip herhangi bir yere doğrudan uygulanabilir.