Güvenlik Ürün Çeşitleri

- Jun 13, 2018-

Güvenlik Çeşitleri:

İşletim sistemi güvenliği, yani bilgi işlem ve iletim sistemlerinin güvenliğini sağlamak.
Normal çalışmayı sağlamak, sistemin çökmesini ve sistemin depolanmasına zarar vermemek, hasara ve kayba neden olan bilgilerin işlenmesi ve iletilmesini, elektromanyetik sızıntıyı önlemek, bilgi sızıntısı, başkaları ile parazit, başkalarının karışmasını sağlamak için sisteme odaklanır. . Ağdaki Sistem bilgilerinin güvenliği.
Kullanıcı şifresi doğrulama, kullanıcı erişim hakları kontrolü, veri erişim hakları, mod kontrolü, güvenlik denetimi, güvenlik takibi, bilgisayar virüsü kontrolü, veri şifreleme dahil. Ağda bilgi yaymanın güvenliği, yani bilginin yayılmasının sonuçları. bilgi filtreleme dahil vb. Yasadışı ve zararlı bilgilerin yayılmasının sonuçlarının önlenmesi ve kontrolüne odaklanmaktadır.
Kamuya açık bir ağ üzerinde kontrolsüz bilgi aktarımından kaçının. Ağdaki bilgi içeriğinin güvenliği. Bilginin gizliliğini, özgünlüğünü ve bütünlüğünü korumaya odaklanır. Gizlice dinleme, kimliğe bürünme, dolandırıcılık ve meşru kullanıcıların diğer zararlı davranışları için sistemin güvenlik açıklarının kullanılmasını önlemek. Temel olarak kullanıcının çıkarlarını ve gizliliğini korumak