İmleç kayışı tipi

- Apr 17, 2018-


İmleç kayışı tipi:

Mühendislik sınıfı imleç önleyici kemer Temel malzeme ve yüzey, yansıtıcı ve kaymaya dayanıklı etkiye sahip cam boncuklardır.

Genel olarak, çeşitli işaretler, oklar, metinler, desenler, renkli zemin işaretleri, renkli stereo belirleme, boru hattı belirleme, kendinden yapışkanlı park kartı, zemin reklamı üretimi için geçerli olan ortak ve geri tutkal tipi için. İnşaat gereksinimleri: Basit ve hızlı inşaat. Yol yüzeyinin yapımı için gereklilikler temiz, kuru, düz olmalıdır. Hava sıcaklığı 5 ℃'den az değil ve zemin sıcaklığı 10 ℃'dan az değil.
[1] Mühendislik kirlenme önleyici standart bant İşareti kemerinin yüzeyi özel işlemle işlenir, yüzey cam boncuklu ve pürüzsüz ve pürüzsüz değildir, iyi bir kendi kendini temizleme etkisine sahiptir.
Genellikle ortak tip ve sırt tutkal tipi iki çeşit için. Özellikle süpermarketler, fabrikalar, meydanlar ve temizlik gereksinimlerinin yüksek olduğu diğer yerler.
[1] Geçici imleç kayışı kemeri Temel malzeme ve yüzey, yansıtıcı ve kaymaya dayanıklı etkiye sahip cam boncuklardır.
Taban tutkallı sırt üstü ürünler, çeşitli işaretler, oklar, metinler, üretim kalıpları için geçerli olan zemin veya duvar macunu ile doğrudan olabilir. Kullanımı: Geçici saptırma için kısa etkili bir üründür.
Farklı yol koşullarına ve trafik akışına göre doğrudan zemin ezmesi ile servis ömrü genellikle 1-3 aydır. - İç mekanlarda, çeşitli zemin ve duvar yüzeyinin haddeleme dışında, uzun süreli bir üründür, kullanım ömrü genellikle 2 yıldan fazladır.
[1] Geçici kirlilik önleyici işaretleme bandı İşaret bandının yüzeyi özel işlemle işlenir, yüzey cam boncuklu ve pürüzsüz ve pürüzsüz değildir, kendi kendine temizlenir.
Taban tutkallı sırt üstü ürünler, çeşitli işaretler, oklar, metinler, üretim kalıpları için geçerli olan zemin veya duvar macunu ile doğrudan olabilir.
İç ve dış mekanlarda çeşitli zemin ve duvarlarda yuvarlanma olmadan kullanılan, uzun vadeli bir üründür, kullanım ömrü genellikle 2 yıldan fazladır. Uygulanabilir yollar: Asfalt, çimento, beton, mermer ve diğer yüzey ve duvarlar için uygundur.
Özellikle süpermarketler, fabrikalar, havaalanları, pavyonlar ve temizlik gereksinimlerinin yüksek olduğu yerler. Aracın iç mekanlarında veya yuvarlanmasında kullanılan yer doğrudan yapıştırılabilir.