Trafik işaretleri yansıtıcı filmi

- Jun 01, 2018-

Trafik işaretleri yansıtıcı filmi:

Yansıtıcı film, doğrudan yansıtıcı malzemede doğrudan kullanılabilen, aynı zamanda en yaygın olarak yansıtıcı malzeme olarak kullanılan bir filmdir. 1937'de dünyanın ilk yansıtıcı filmi olan ABD 3M Şirket Laboratuvarı doğdu. Bu, trafik işaretlerinde yansıtıcı filmin geniş ölçekli uygulama tarihinin başlangıcıdır. 1939, ABD'de Minnesota Highway, açık hava koşullarında ilk kez işaretlerden yapılmış bir Scotchlite TM yansıtıcı filmi kullanarak, o zamandan beri, yeni dönemin trafik işaretleri için bir dizi yansıtıcı ürün açarak yeni bir trafik güvenliği sağladı. endüstrisi.
Bu yıl, Amerika Birleşik Devletleri ulusal Trafik İşaretleri standartları (1939'un Amerika Birleşik Devletleri "Birleşik Trafik Kontrol Tesisi el kitabı", 1939 tarihli Amerika Birleşik Devletleri Trafik Kontrol Cihazları El Kitabı, 1939), trafik işaretleri oluşturmak için yansıtıcı film kullanılmasını resmen şart koşar.
O zamandan beri kimya endüstrisi ile birlikte, özellikle sentetik reçinelerin geliştirilmesi, araştırma ve geliştirme ajanslarının sürekli yenilikçiliği araştırmak, cam boncuk teknolojisi, sentetik reçine teknolojisi, film teknolojisi ve kaplama teknolojisi kullanımı, yüksek kalitede bir dizi geliştirdi. ters yansıtıcı ürünler. 1940'lı yıllardan başlayarak, "Mühendislik Sınıfı" yansıtıcı filmi olarak adlandırılan bu ilk yapım yansıtıcı film, trafik işaretleri için yaygın olarak kullanıldı. O zamandan beri, bir dizi ürün gibi giysilerde ve yansıtıcı filmlerin diğer kişisel güvenlik koruma alanlarında kullanılan, aynı zamanda sentetik reçinenin ortaya çıkmasıyla birlikte, sosyal gelişim ihtiyaçları da geliştirilmiştir. O zamandan beri, bir dizi malzeme teknolojisi ve optik teknoloji araştırma sonuçları ile birlikte, özellikle mikro-prizma yansıtıcı malzemenin ortaya çıkması, böylece yansıtıcı malzemelerin trafik işaretleri için ilk kullanılan, kademeli olarak güncellenmeye başladı, daha iyi yansıtıcı malzemeler yerini aldı.