Yansıtıcı filmi sınıflandırmanın birçok yolu vardır.

- Jun 01, 2018-

Yansıtıcı filmi sınıflandırmanın birçok yolu vardır. Daha yaygın olarak kabul edilen bir sınıflandırma prensibi, yansıtıcı filmin pozitif fotometrik performansının ters yansıma katsayısına dayanan ters yansıtma biriminin temel yapısına dayanmaktadır. Bununla birlikte, farklı yansıtıcı film teknolojisi göz önüne alındığında, bazıları özellikle olumsuz yansıma parlaklığını ve performansın iki yönünü ve talebin tanınması için olumsuz hava koşullarından bazılarını çözmek içindir, bu nedenle bu sınıflandırma yöntemi eksiklikleri vardır. .
Bu nedenle, çeşitli yansıtıcı filmlerin uygulama koşullarını ve tasarım fonksiyonlarını bilmek ve ustalaşmak gerekir. Geleneksel geleneklerde, yansıtıcı film yansıtıcı ünite yapısına göre yansıtıcı film, cam boncuk tipi yansıtıcı film ve mikro prizma yansıtıcı film olmak üzere iki kategoriye ayrılır. Her yansıtıcı film türü ayrıca, daha ileri teknolojinin kullanımı, malzeme seçimi ve prizma yapısı gibi birçok değişikliğe sahip olan, daha fazla trafik gereksinimiyle başa çıkabilen mikro prizma yansıtıcı filmi gibi birçok çeşit içerir. Prizmanın biçimine ve teknik özelliklerine göre, mikro prizma yansıtıcı filmi, iyi uzun menzilli ters yansıtma kabiliyeti, kesilmiş bir prizma yansıtıcı filme, iyi yakın ve geniş açı inversiyon performansına sahip kesilmiş bir prizma yansıtıcı filme bölünebilir Talebin tüm yönlerini dikkate alan tam bir prizma yansıtıcı film ve iyi gündüz ve kötü hava koşullarına sahip floresan tam prizma yansıtıcı bir film,
Geleneksel mühendislik derecesine uygun prizma yansıtıcı film vb. Cam Boncuk Tipi yansıtıcı film daha erken ortaya çıkar, ancak işlem değişikliği azdır, çoğunlukla iki tür çeşidi vardır, mercek içine gömülü bir tür yansıtıcı film, mühendislik sınıfı yansıtıcı film olarak bilinir, genellikle kapsüllü bir kapsül türü olarak adlandırılır. Uygulama ihtiyaçları için, yüksek mukavemetli yansıtıcı film, lens gömülü yansıtıcı filmde, uzun tarihi nedeniyle çeşitli imalatçıların, uzun üretim sürecinde, lens çapının, yoğunluğunun, farklı kalınlıkta hava koşullarına kaplanmasının kullanılması konusunda endişe duymalıdır. Süper Mühendislik dereceli yansıtıcı film gibi bir dizi yansıtıcı film üretti, özellikle yüksek kaliteli cam boncukların kullanımına dayanan mühendislik dereceli yansıtıcı filmde ve cam boncuk yoğunluğu, genellikle ekonomik olarak bilinen parlaklığı artırmak için arttırıldı. esas olarak Çin'de üretilen ve genellikle teknolojiye dayalı yansıtıcı filmde kullanılan, lens sayısını azaltan (cam boncuklar) ve ulaşma yolunun yoğunluğu, iki yansıtıcı film, ekonomik yansıtıcı film, trafik güvenliği ihtiyaçlarını karşılayabilecek yansıtıcı yeteneği, daha çok ticari alanda kullanılır, trafik güvenliğine ışık tutması için az sayıda uluslararası standart vardır.