Peluş oyuncaklar için kullanılan malzemeler

- Jul 02, 2018-Peluş oyuncaklar için kullanılan malzemeler:
1. Gözler: Plastik gözler, kristal gözler, karikatür gözler, hareketli gözler vb.
2. Burun: Ayrıca plastik burun, akın burun, burun torbası, mat burun ve benzeri ayrılmıştır.
3. Şerit (Şerit): Rengi, küçük sayısını veya belirtilen stili belirtin, lütfen sipariş sayısını not alın.

4. Plastik torbalar: (PP torba Amerikan ürünleri yaygın olarak kullanılır, daha ucuz, Avrupa ürünleri PE torba kullanmalıdır; PE torba yeterince şeffaf değil, pp torba kırılır, kırılması kolaydır ve kırılması kolaydır), PVC, sadece ambalaj malzemeleri gibi kullanılmalıdır (DEHP içeriği% 3 / Kare ile sınırlandırılmalıdır.), renkli kutu ambalajında koruyucu film olarak ısıyla büzüşen film kullanılır.
5. Karton: (iki türe ayrılır) Çift Leng A = b, A = c, B = b, B = c, C = c, üç Leng, üç B de sahip (örneğin sırt çantası serisi bu tür), Müşteri belirtmediği sürece, genellikle dış kutuyu dışa aktarma tümünde a = b kullanılır, Küçük boyutlu dış kutuyu dışa aktarma kutusu b = b veya b = c kullanır.
Kartonu sipariş etmeden önce, ilk önce orijinal tedarikçiyi seçmeli, önce Karton fabrikası tarafından sağlanan kağıdı onaylamalısınız, her birinin orijinal olmadığını seçmek için aynı olmayabilir, ancak her bir mal grubunun kalitesine dikkat etmelisiniz. , tedarikçilerin standart dışı ürünleri otantik olarak kullanmalarını önlemek için, havadaki nem, yağmur mevsimi ve diğer faktörlerin yanı sıra kâğıt üzerinde olumsuz etkilere de yol açabilir.Tan Len b33, c33 vb. kağıt ve iç kalitesi, kartonun sertliğini belirler.

6. Pamuk: 7D, 6D, 15D ve A, B, C sınıfına bölünmüş, genellikle 7d / a seviyesini, 6D daha az kullanırız. 15d / b veya C.7D'yi uygulamak için çok zor olan düşük dereceli ürünler veya güçlendirilmiş ürünler, çok düzgün ve esnek, 15D daha kaba. Lif uzunluğuna göre, ayrıca 64MM ve 32MM pamuğa bölünmüştür.
İlki manuel zımbalama için kullanılırken, ikincisi makine zımbalama için kullanılır. Genel uygulama, gevşek pamuk işçilerinin doğru çalışmasını sağlamak için kendi çam pamuklarını beslemektir, yeterli miktarda gevşek pamuk vardır, böylece pamuk iyi esneklik elde etmek için tamamen gevşetilir. Gevşek pamuk etkisi iyi değilse, pamuk miktarı çok fazla israfa neden olur.

7. Kolloidal parçacıklar: (PP, PE), çap 3 MM'den büyük, pürüzsüz ve düzgün parçacıklar olmalıdır. Avrupa ürünleri ihracatı genellikle çevre dostudur, müşteri gereksinimlerine ek olarak Amerika Birleşik Devletleri'ne ihracat, mevcut PP veya pe, pp daha ucuzdur.
Özel olarak belirtilen konuklara ek olarak, tüm ihracat ürünlerinin çanta içinde paketlenmesi gerekir.
8. Plastik parçalar: Hazır plastik parçalar, gövde, boyut, boyut, şekil vb. Gibi değiştirilemez, aksi takdirde kalıbı açmanız gerekir, genel plastik kalıp maliyeti pahalıdır, onbinlerce yuan binlerce yuan, kalıp büyüklüğüne, işlem zorluğuna, kalıp malzemesi seçimine bağlı olarak, genellikle üretim siparişinin 300.000 altında üretilir, ayrı bir kalıp ücreti olacaktır.
9. (renkli) Baskı: renk kutusu, etiket, çıkartma vb. Dahil, renkli baskı fiyatları ve siparişleri, sipariş küçükse, basılı kağıt sayısının büyük bir renk farkı yaratması kolaysa, doğrudan numarasıyla ilgilidir. dengesiz renkler, üreticilerin oranı artacak, bu yüzden birim fiyat yüksek olmalı.
Basılı maddenin birim fiyatının uygulanması, film, prova, plastik parlatma ve diğer maliyetlerin, müşterinin belirlediği kalıbın, tercihen film ve renk taslağını sağlamak için müşterinin belirlediği kalıbı ve renk oranının (örneğin oyun tahtası hızını ve doğruluğunu hızlandırmak.)
10. Bushi, dokuma Mark Kategori: 21 kilo çekme ile olmalı, bu yüzden şimdi kalın kemer kullanmak için daha fazla.
11. Her türlü pamuklu kemer, şerit, tel halat, Kauçuk Çubuk renk çeşitleri.
12. Magic Etiketler, toka tipi, fermuar Kategori: Yapışkanlık haslığı yüksek Magic etiket dikkat