Güvenliğiniz için yansıtıcı yağmurluk

- Sep 23, 2019-

Yansıtıcı yağmurluk, sizi güvenle korumak için


Yağışlı mevsim yakınında, Belediye Trafik İdare Kanunu Uygulama Kolordu buna büyük önem veriyor ve karayolu güvenliği yönetimini güçlendirmek için önlemler alıyor. Yol işçilerinin ve diğer görev personelinin, işçilerin güvenliğini sağlamak için profesyonel yansıtıcı yağmurluklar giymesi gerekmektedir!

Şu anda, ana Xiamen şehrinde şiddetli yağış var ve çok yağış var. Gök gürültülü fırtınanın da altında olduğu söyleniyor. Herkes güvenliğe dikkat etmeli ve ihtiyati önlemler almalıdır. Dışarı çıkarken yansıtıcı yağmurluklar veya yansıtıcı şemsiye getirmeniz için kendinize ve ailenize hatırlatın. Xinghua Reflektif Malzeme Co Ltd sevimli ve pratik yansıtıcı şemsiye üretir. Yansıtıcı dokumaya sahiptirler ve düşük görünürlük durumunda orijinal ışığı yansıtabilirler. Geri dönüldüğünde, güvenlik korumasında rol oynar. Şemsiyelerden birinin yan tarafında saydam bir yapışma vardır ve yağmur yolu görmek için çok büyüktür. Çok pratik ve sahip olmaya değer! Dış mekan çalışanlarının da yansıtıcı yağmurluklar giymeleri gerekmektedir. Güvenlik birinci önceliktir. Çalışmanın önceliği kişisel güvenliklerini korumaktır. Yağmurlu günlerde görüş hattı engellenir ve göz alıcı floresan sarı yansıtıcı yağmurluk yerinizi daha iyi tanımlamak için kullanılabilir. daha güvenli.

Ek olarak, yağmurlu mevsimde bazı koruyucu önlemler alınmalıdır: İlk olarak, yol kontrolünü güçlendirin, sürücülere yol koşullarına dikkat etmelerini ve uyanma hedeflerini belirleyerek, denetim yoğunluğunu artırarak ve sık sık uyarı vererek güvenli bir şekilde sürüş yapmalarını hatırlatın. İkincisi, analize dikkat edin, yetki alanındaki trafik akışı ve hava koşullarının özelliklerini kapsamlı bir şekilde analiz edin ve yayın, WeChat, Weibo vb. Yoluyla yol koşullarını zamanında yayınlayın ve yol trafik basıncını azaltmak için önceden önlemleri yanıtlayın. . Üçüncüsü, kilit denetimin güçlendirilmesi, kilit araçların denetiminin güçlendirilmesi ve hızlanma, aşırı kalabalıklaşma, aşırı yükleme, içme ve sürüş ve yorulma sürüşü gibi yasadışı faaliyetleri kesin olarak araştırmaktır. Operasyon sırasında göz alıcı trafik polisi yansıtıcı giysiler giymek kamuoyunu bilgilendirebilir! Araçlar ve yayalar için önceden uyarılar yağmurlu mevsim için çok önemlidir!

Son olarak, trafik polisi yansıtıcı yelekleri giyen tüm personel acil müdahale yeteneklerini geliştirir. Acil bir durumda, güvenli ve yumuşak yolların sağlanması için kurtarma tesislerinin, ekipmanlarının ve yoldaki devriye personelinin hızlı ve etkin bir şekilde elden çıkarılması için makul bir dağıtım düzenleyin. Her gün on kişiden birinin tehlikesini reddeden güvenlik görevlileri her gün. Şirketimiz, yansıtıcı malzemeler, yansıtıcı kumaşlar, yansıtıcı termal filmler ve benzeri yansıtıcı malzemelerin üretimi ve işletilmesinde uzmanlaşmıştır. Yansıtıcı kumaşları moda ile birleştirin, patentli yansıtıcı giysiler, yansıtıcı yağmurluklar, vb. Tasarımını kaliteli yapın ve tüketicilere daha fazla koruma sağlayın. Sonuçta, "güvenlik küçük bir sorun değildir"! Herkes dışarı çıkarken güvenliğe dikkat etmeli, başkalarını kendilerini daha iyi korumaları için önceden uyarmalı ve aileye gönül rahatlığı vermelidir!