Yansıtıcı giyim türleri, işlevleri ve nasıl temizleneceği

- Apr 24, 2018-

Yansıtıcı giyim türleri, işlevleri ve nasıl temizleneceği


İlk olarak, yansıtıcı giysilerin rolü


Yansıtıcı giysiler yansıtıcı yelek, gece veya kötü hava koşullarında kişisel güvenlik ürünleri için giysi veya yeleklerin ana kısımlarına yerleştirilen yansıtıcı malzemelerden, dış mekan işlerinde personelin daha iyi korunmasından oluşur.


Yol çalışanları, trafik ve yol otoriteleri, yol komutanları, temizleyiciler vb. Tarafından kullanılmaya uygundur. Yüksek görünürlük bir uyarı görevi görür ve personel güvenliğini korur.


İnsanların güvenlik koruma ve yansıtıcı yelek farkındalığı günümüzde daha popüler hale geldiğinde, istediğimiz sadece yansıtıcı bir yelek değil, aynı zamanda yüksek kalitede, yüksek etkili ve uygun maliyetli kalitede yüksek kaliteli bir yansıtıcı yelek olmaktır. yansıtıcı yelek artık bir biçim, bir tür yük değil, hayat kurtaran sihirli bir silahtır.


İkincisi, yansıtıcı giysilerin sınıflandırılması


Tarzına göre. yansıtıcı giysiler ayrılır: yansıtıcı yelek, yansıtıcı tişörtler (POLO), yansıtıcı ceketler, yansıtıcı pantolonlar vb.


Kullanıma göre, yansıtıcı giysiler bölünmüştür: yansıtıcı yağmurluklar, temizlik işçileri yansıtıcı iş kıyafetleri, yansıtıcı kıyafetler, yansıtıcı üniformalar, yansıtıcı gündelik kıyafetler, trafik polisi yansıtıcı giysiler, açık yansıtıcı spor kıyafetleri, yansıtıcı iş kıyafetleri, yansıtıcı tulumlar, özel sektör yansıtıcı kıyafetleri ve diğer cisimler Koruyucu Ekipman.


Üçüncüsü, yansıtıcı giysileri nasıl yıkıyorsunuz?


1. Deterjan seçimi: Çamaşır tozu ve sabun gibi alkali deterjanlar kullanmamayı unutmayın. Nötr deterjan kullanmak daha iyidir. Çözümün niteliğini yargılayamazsanız, bunun yerine banyo veya şampuan kullanabilirsiniz (bunlar genellikle nötr). .


2. Yıkama yöntemi: Nötr deterjanı soğuk suyla çözün, kuru yansıtıcı elbiseyi 20-30 dakika bekletin, ardından yavaşça elle yoğurun. Islattıktan sonra hafifçe fırçalamak için yumuşak bir fırça kullanın. Yıkandıktan sonra sıkma kurutucu kurutmak, gölgede asmak ve kurutmak için kullanılamaz.


3. yumuşak soğuk yıkama olabilir, doğal olarak kuru, kuru sıkmak veya kuru temiz sıkmak olamaz.