Evcil hayvanınızı gece tehlikelerinden koruyun / evcil hayvanınızın yansıtıcı yeleğini giyin

- Sep 24, 2019-

Evcil hayvanınızı gece tehlikelerinden koruyun / evcil hayvanınızın yansıtıcı yeleğini giyin


Düşüşten yavaşça başlayarak, gün daha da kısalıyor ve aydınlatma süresi azalmaya başlıyor. İşten eve köpeği yürümek için gittiğinde, dış çok karanlık olabilir. Bu nedenle, evcil hayvanın karanlık ortamdaki görünürlüğünü arttırmak ve evcil hayvanın "gece çarpmasından" korunmasını sağlamak için evcil hayvan için yansıtıcı bir yelek veya yansıtıcı ürün hazırlamak gereklidir.

Evcil hayvan yetiştiren insanlar, köpeğin fiziksel ve zihinsel sağlığının birçok yararı olduğunu ve mal sahibinin ve köpeğin duygularının yürürken derinleşeceğini bilir. Ancak istatistiklere göre yol kenarı, daha fazla çıkışlı bahçeler ve kavşakların tümü sırtlanların dikkat etmesi gereken tehlikeli yerlerdir. Çok sayıda araç, karanlık ışık, vb. Ek olarak, evcil hayvanların genellikle güçlü bir güvenlik algıları olmadığından, sürücülerin küçük figürlerini uzak mesafeden görmeleri zordur, bu nedenle yavru köpekle karşılaşmak kolaydır Akşamları yürürken. Bazı trafik kazaları. Şu anda, köpeğinize loş bir ortamda görünmesini sağlamak için köpeğinize yansıtıcı bir giysi veya yansıtıcı yakalı bir güvenlik uyarısı koymayı unutmamalıyız.

Köpek güvenliği ürünleri konusunda firmamız herkes için çeşitli seçenekler sunmaktadır. Bunlar arasında, evcil hayvan yansıtıcı yelek en popüler. Parlak bir yansıtıcı sıcak damga veya yansıtıcı bir yansıtıcı kafes, yansıtıcı bir bez, yansıtıcı bir şerit, vb. Işığa maruz kaldığında retrorefleksiyon üreterek sürücünün 100 metre uzakta görmesini sağlar. Küçük hayvanlar, gece lambası sorunlarından kaynaklanan trafik kazalarını etkili bir şekilde önleyebilir ve mal sahibinin kaybolan evcil hayvanların yerini bulmasına yardımcı olabilir

Köpeğiniz sadece bir evcil hayvan değil, aynı zamanda ailenizin bir üyesidir. İyi köpek maması ve lezzetli yiyecekler içeren yavru köpeklerinize özen gösterdiğinizde, daha pratik yansıtıcı ürünler saklamayı unutmayın. Köpek güvenliği en önemli şeydir. nın-nin.