Peluş oyuncaklar

- Jul 02, 2018-


Peluş oyuncaklar :

Peluş oyuncaklar, peluş kumaşlardan ve PP pamuktan ve ana kumaş için diğer tekstil malzemelerinden yapılır; oyuncaklardan yapılan çeşitli dolgu malzemelerinin iç dolgusu, yumuşak oyuncaklar (yumuşak oyuncak), doldurulmuş oyuncaklar (oyuncak), Çin'in Guangdong ve Hong Kong ve Macao bölgeleri "Peluş bebek" olarak bilinir.
Şu anda biz peluş oyuncaklar denilen bez peluş oyuncak endüstrisine alışkın. Gerçekçi modelleme ve güzel, yumuşak dokunuşlu, ekstrüzyondan korkmayan, rahat temizlik, dekoratif, güçlü, yüksek güvenlik, geniş bir yelpazede insan ve diğer özelliklerin uygulanması ile peluş oyuncaklar.
Bu nedenle, çocuk oyuncakları için peluş oyuncaklar, dekoratif konutlar ve insanları göndermek için bir hediye olarak iyi bir seçimdir.
Peluş oyuncaklar Aşağıdaki dört kategoride sınıflandırılan ürünlerin özelliklerine göre:
1, peluş oyuncakların üretim özelliklerine göre, ürünler temelde doldurulur, bu nedenle genellikle peluş oyuncakların, kısa, doldurulmuş oyuncaklar için doldurulmuş oyuncaklar olduğunu söyleyebilirsiniz.
2, doldurup doldurmama ve doldurmama oyuncaklara bölünebilir olup olmamasına göre;
3, pelüş oyuncaklar, kadife dolması oyuncaklar, şekerleme dolması oyuncaklar;
4, oyuncak görünümüne göre yüksek istihbarat elektroniği, hareket, ses hayvan oyuncak veya bebek, tatil hediye oyuncaklar her türlü ile donatılmış, doldurulmuş hayvan oyuncaklar ayrılabilir;
Tüketici tercihlerine göre, peluş oyuncaklar aşağıdaki birkaç popüler kategoriye sahiptir:
1, hayvan peluş oyuncaklar ve çizgi film karakterleri peluş oyuncaklar ayrılmıştır peluş oyuncaklar kaynak şekline göre;
2, peluş oyuncaklar ve yumuşak kısa peluş oyuncaklar ayrılmıştır peluş uzunluğu peluş oyuncaklara göre;
3, insanların favori hayvan adına göre, peluş oyuncak ayı, peluş oyuncak oyuncak ayı ve benzeri; 4, farklı peluş oyuncak dolgu göre, pp pamuk peluş oyuncaklar ve köpük parçacık oyuncaklar ayrılmıştır.