Lens sızdırmazlık türü yansıtıcı film

- Jun 13, 2018-

Lens sızdırmazlık tipi (yüksek mukavemetli sınıf) yansıtıcı film: Lens mühürlü yansıtıcı film, 1972 yılında "Yüksek mukavemetli sınıf" yansıtıcı film olarak adlandırılan endüstride, 1972 Araştırma ve geliştirme başarısı olarak kullanılan, dayanıklı cam boncuk yansıtıcı film türüdür.
Daha sonraki bölümlerde İngilizce Yüksek Yoğunluklu boncuklardan (Hib) "Yüksek güçlülük", fakat aynı zamanda ana başlık olarak "yüksek dereceli". Nitelikli teknoloji ve malzeme ile üretilen yüksek mukavemetli dereceli yansıtıcı film, mühendislik dereceli yansıtıcı filmin yansıtıcı katsayısından en az iki kat daha yüksektir ve iç vakumlu braket yapısı aynı zamanda tabela üzerindeki yoğunlaşma problemini çözer. sıcaklık değişimi nedeniyle, malzemenin yansıtıcı özelliğini daha da arttırır. Materyal 1970'lerde o zamanki hıza uygun olarak teknolojik ilerlemenin ihtiyaçlarını iyileştirmek için yol koşulları yayınlandı, trafik işaretleri oluşturmak için çok fazla hayat kurtardı.
Logo, daha geniş açılı ve parlak alanlara sahip olsa bile, mühendislik dereceli yansıtıcı filmle karşılaştırıldığında, logoyu daha net görünür hale getirmek için yüksek mukavemetli yansıtıcı film, sürücünün tehlikeli durumunun önündeki yolu etkin bir şekilde öngörür. Cam boncuk yansıtıcı teknolojisini kullanan yüksek dereceli yansıtıcı film, ürün yapısı yeniliğinden dolayı, mühendislik dereceli yansıtıcı filmi eşsiz yansıtıcı parlaklık ve açı performansına sahiptir, ancak aynı zamanda kendi yapılarının yüksek dayanımı kırılgan ve yırtılması kolay, kırışıklık, kabarcık, yüzey petek kabarıklığı, yüksek enerji tüketiminin üretimi, büyük emisyonlar gibi ürün kusurlarının üstesinden gelmesi zor.
Cam boncuk teknolojisinin sınırlandırılması aynı zamanda yüksek parlaklık ve daha iyi açıya yüksek dayanım seviyesinin gelişmesini engellemektedir. Yüksek dereceli yansıtıcı film ayrıca, genellikle iki tip basınca duyarlı ve ısıya duyarlı tipte bölünmüş, sakızlı bir malzemedir. Serigrafi teknolojisini kullanarak benzer mürekkeplerin kullanılması, çeşitli desenler üretebilir. Yüksek dereceli yansıtıcı film genellikle yüzey olarak iyi bir reçine filmin ışık geçirgenliği ve ayrışma performansı ile yapılır, ikinci katman vakumlu katmandır, üçüncü katman gömülü mikro-cam boncuklar, metal yansıtıcı kaplamanın dördüncü tabakası, reçine taşıyıcı tabaka için beşinci tabaka, altıncı tabaka yapışkandır, yedinci tabaka destek kağıdıdır.