Yansıtıcı Giyim Bilgisi

- Feb 27, 2020-

Yansıtıcı giysilerYansıtıcı yelek yansıtıcı yelek olarak da adlandırılır. Polis, trafik, yol yönetimi, yardımcı yönetim, güvenlik vb.


Fonksiyon: yansıtıcı yelek, geceleri veya kötü havalarda kullanılan giysi veya yeleklerin ana kısımlarına yansıtıcı malzemeler kazınarak yapılan kişisel bir güvenlik cihazıdır. Açık havada çalışan işçileri daha iyi koruyabilir.


Sınıflandırma: yansıtıcı giysilerin tarzına göre: yansıtıcı yelek, yansıtıcı tişört (Polo), yansıtıcı ceket, yansıtıcı pantolon vb.


Yansıtıcı giysilerin kullanımına göre, şu şekilde ayrılabilir: yansıtıcı yağmurluk, çevre sanitasyon çalışanları yansıtıcı kıyafetler, yansıtıcı bisiklet kıyafetleri, yansıtıcı okul üniforması, yansıtıcı gündelik kıyafetler, trafik polisi yansıtıcı giyim, açık hava yansıtıcı spor giyim, yansıtıcı işgücü koruma kıyafetleri, yansıtıcı iş kıyafetleri, yansıtıcı özel endüstri yansıtıcı giyim, vb.Yansıtıcı giyim prensibi:Yansıtıcı giysilerin yansıtıcı kısmı, mikro elmas kafes kırılması ve yüksek kırılma indeksi cam boncuk regresyon yansıması ve gelişmiş odaklama sonrası işleme teknolojisi prensibi kullanılarak yapılır. Uzak doğrudan ışığı ışık yayan yere geri yansıtabilir ve gündüz veya gece fark etmeksizin iyi geri yansıma optik performansına sahiptir. Özellikle geceleri gündüzleri yüksek görünürlükle oynayabilir. Yüksek görünürlüklü yansıtıcı malzemeden yapılmış bu tür güvenlik kıyafetleri, ister uzak yerlerde ister ışığın veya dağınık ışığın müdahalesi altında olsun, geceleri sürücüler tarafından kolayca bulunabilir. Yansıtıcı malzemelerin ortaya çıkması, gece araba kullanırken "görme" ve "görülme" sorununu başarıyla çözmüştür.Yansıtıcı giysi uygulaması: yol çalışanları, trafik, yol idaresi departmanları, yol komutanları, polis, temizlikçiler vb. Yüksek yansıtıcı giysileri, insanların güvenliğini uyarmada ve korumada göz alıcı bir rol oynar.