Yansıtıcı güvenlik kıyafetlerinin sınıflandırılması

- Mar 29, 2018-

Yansıtıcı güvenlik kıyafetlerinin sınıflandırılması
Yansıtıcı güvenlik giyim tarzına göre: yansıtıcı yelek, yansıtıcı tişört (POLO), yansıtıcı ceket, yansıtıcı pantolon vb.
Yansıtıcı güvenlik kıyafetlerinin kullanımına göre: yansıtıcı yağmurluk, temizlik işçileri yansıtıcı kıyafetler, yansıtıcı kıyafetler, yansıtıcı kıyafetler, yansıtıcı gündelik kıyafetler, trafik polisi yansıtıcı giysiler, açık yansıtıcı spor kıyafetleri, yansıtıcı koruyucu giysiler, yansıtıcı tulumlar, özel sektör yansıtıcı Giyim.
Eylem ilkesi
Yapılan ileri teknoloji tedavisi odaklanarak, kırılma ve yüksek kırılma cam boncuk regresyon yansıma prensibi üretmek için mikro-ling kristal kafes kullanımının yansıtıcı bölümünde Yansıtıcı güvenlik kıyafetleri düzenleyin. Uzaktaki ışığı doğrudan aydınlık bölgeye yansıtabilir, gece veya gündüz farketmeksizin iyi yansımalı optik özelliklere sahiptir. Özellikle geceleri, gün ışığı gibi yüksek görünürlük oynayabilir. Bu yüksek görünürlük yansıtıcı malzemeden yapılan güvenlik kıyafetleri, kullanıcının uzakta olup olmadığına bakılmaksızın veya ışık ya da saçılan ışığın karışmasına bakmaksızın gece sürücüleri tarafından kolayca keşfedilebilir. Yansıtıcı malzemelerin ortaya çıkışı bu gece sürüşü “görme” ve “görülme” problemini başarıyla çözmüştür.