Moda şeffaf su geçirmez kuru çanta

Moda şeffaf su geçirmez kuru çanta

Ürün adı: moda su geçirmez kuru çantalar Renk: resim olarak veya özel başına olarak Ana malzeme: Branda Boyutu: 10L veya özelleştirilmiş Kullanım: Açık Hava, günlük Seyahat, Promosyon vb. Logo: Özel Logolar Çanta, Su Torbası ve Su Mesane, Doğa Sporları Spor Çantası Özelliği:% 100 Çevre Dostu
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Moda şeffaf su geçirmez kuru çanta


Hızlı Ayrıntılar


Ürün adı: moda su geçirmez kuru çantalar

Renk: pics olarak veya özel başına

Ana malzeme: branda

Boyut: 10L veya özelleştirilmiş

Kullanım: açık, günlük Seyahat, Promosyon ve benzeri

Logo: Özelleştirilmiş Logolar

Tip: Su Torbası ve Su Mesane, Açık Spor Duffle Çantası, Su Torbası ve Su Mesane, Açık Spor Duffle Çantası

Özelliği:% 100 Çevre DostuModa Su Geçirmez Kuru Çanta Şeffaf Tekne Gezisi Için Omuz Askısı Ile Yüzen


Şartname
Boyut

10L veya Özelleştirilmiş

renk özelleştirilmiş renk
özellik Çevre dostu, Dayanıklı
Malzeme tente

· ÖĞELERİNİZİ KURUYORUZ - küçük bir suyun eğlencesini mahvetmesine izin verme! Kayak, kayık, balık tutma veya yürüyüş sırasında donanımınızı korumalı ve kuru tutun. Su Geçirmez Kuru Çanta bir sonraki maceranız için mükemmel bir aksesuardır.

· KOLAY ÖĞELERİNİZİ YERLEŞTİR - Telefonunuzu veya cüzdanınızı bulmaya çalışırken eşyalarınızı karıştırmanıza gerek yok. Şeffaf malzeme ile ürünlerinizin nerede olduğunu her zaman bilirsiniz.

· KOLAY TAŞIMA İÇİN omuz ve sap - taşıması iki şekilde manevra yapmak kolaydır. Kuru çanta çapraz gövde tarzınızı yürüyüşler için giyebilir veya tutturulmuş büyük ve kolayca erişilebilen tutma kolunu kullanabilirsiniz.

· TOUGH MATERIAL RESISTS WEAR & TEAR - birinci sınıf, dayanıklı malzemelerden üretilmiştir. Kuru Çantalar dış mekanlara dayanacak şekilde üretilmiştir.

· SUYUNDAN BÜYÜKLÜK - Bu çuval, malların denize düştüğünde batan bir his bırakmaz. Kuru çantanızda hava için az miktarda bir oda bırakın; su üstünde kalır.Hot Tags: moda şeffaf su geçirmez kuru çanta, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, satın al

Sorgulama

Bunları da sevebilirsiniz